Nuvalu na początku czerwca uruchomiło swoje biuro regionalne w Gdańsku, w budynku Alchemia przy Al. Grunwaldzkiej 411. To naturalny krok w rozwoju spółki i bezpośrednia odpowiedź na potrzeby klientów.


– Z roku na rok zwiększamy udział w rynku, wolumen powierzchni wynajętej przez naszych doradców nieustannie rośnie. Naturalną konsekwencją tej tendencji jest zwiększenie aktywności na rynkach lokalnych. Zależało nam, aby być jak najbliżej klientów w Trójmieście, gdzie podaż powierzchni biurowej dynamicznie rośnie. – mówi Bartosz Kozieł, Członek Zarządu Nuvalu Polska.

Dyrektorem nowego biura został Jarosław Zdzitowiecki. Nowy członek zespołu Nuvalu swoje doświadczenie zawodowe zdobywał zarówno w sektorze prywatnym, budując od podstaw spółkę z branży prywatnych usług medycznych oraz w sektorze finansowym, obsługując posiedzenia Rady Nadzorczej jednej z większych instytucji finansowych w Polsce. Prowadził również firmę doradzającą klientom indywidualnym i instytucjonalnym w zakresie inwestycji m.in. w nieruchomości.

Jarosław jest absolwentem Wydziału Prawa Wyższej Szkoły Prawa i Dyplomacji w Gdyni ze specjalizacją prawo cywilne. Obecnie pogłębia wiedzę menadżerską jako słuchacz ostatniego semestru studiów podyplomowych Executive MBA prowadzonych przez Gdańską Fundację Kształcenia Menedżerów, walidowanych przez Erasmus University Rotterdam School of Management.