Domaniewska 45 wynajęta w 90 proc.

Lipiec 23, 2015

W nowoczesnym i butikowym projekcie przy Domaniewskiej 45 w Warszawie ulokowały między innymi spółki z branży finansowej. Budynek jest już wynajęty w 90 proc.

Głównymi najemcami budynku zostały spółki należące do grupy LC Corp – Idea Bank, Idea Expert oraz Tax Care. Na łącznej powierzchni najmu 4 tys. mkw. wspomniane firmy ulokowały swoje call center oraz biuro główne Idea Expert. Wysoki standard wykończenia został również doceniony przez firmy Webellian, DQS i FSM Polska.

Domaniewska 45 to projekt na biurowej mapie Mokotowa, wybudowany przez ASD Real Estate, jako główna siedziba Polska Press Grupy.

Jako pierwszy najemca, Polska Press Grupa zajęła w budynku ok. 2,5 tys. mkw.

– Po niezwykle udanych transakcjach najmu, skupiamy się na ukończeniu komercjalizacji. Ostatnie moduły, które oferujemy najemcom to metraże wynikowe, od 150 do 250 metrów kwadratowych, które cieszą się dużym zainteresowaniem na Mokotowie – mówi Maciej Ozdoba, agent wyłączny budynku z ramienia Nuvalu Polska. – Jesteśmy niezmiernie zadowoleni, że na trudnym rynku Mokotowa, najemcy dostrzegają wartość dodaną reprezentowanej przez Nuvalu inwestycji, jaką jest wykończenie budynku, przy użyciu najwyższej jakości materiałów i zastosowaniu najnowszych technologii. Proces wynajmu 90 proc. budynku zajął łącznie ok. 10 miesięcy.

Budynek o powierzchni najmu 9,9 tys.  mkw., oferuje najemcom elastyczną powierzchnię najmu, o wysokim standardzie wykończenia.

Na parterze funkcjonuje otwarta we wrześniu 2014 roku, piekarnia i kawiarnia „Gorąco Polecam Nowakowski”, zapewniająca komfortowe miejsce na spotkania jak i usługi cateringowe.

źródło: http://www.propertynews.pl/biura/domaniewska-45-wynajeta-w-90-proc,37626.html