Mokotów Plaza I z wyłącznym agentem ds. komercjalizacji

Listopad 20, 2015

Fundusz Azora Europa wybrał firmę doradczą Nuvalu Polska na agenta wyłącznego ds. komercjalizacji budynku Mokotów Plaza I.

Mokotów Plaza to 5-kondygnacyjny budynek, oferujący 15 300 mkw. powierzchni biurowej. Budynek uzyskał certyfikat BREEAM In-Use z oceną bardzo dobrą (Very Good) w kategorii Asset Rating (budynek) oraz oceną doskonałą (Excellent) w kategorii Building Management (jakość zarządzania).

Powierzchnia piętra wynosi ponad 3 tys. mkw.

Azora Europa to hiszpański fundusz private equity działający w Europie Środkowo – Wschodniej od 2007 roku. Azora od 2009 roku jest właścicielem budynku Cristal Park w Warszawie, który wraz z dwoma innymi kompleksami biurowymi w Warszawie oraz biurowcami w Krakowie, Wrocławiu i Pradze w Czechach stanowią portfolio Azora Europa w regionie CEE. Azora ma w swoim dorobku także przedsięwzięcia z rynku mieszkaniowego, a w szczególności dwa projekty w Warszawie (Mokotów i Miasteczko Wilanów) na łącznie około 900 mieszkań.

– Bardzo cieszymy się z pozyskania nowego partnera biznesowego jakim jest fundusz Azora Europa. Objęcie obowiązków agenta wyłącznego budynku Mokotów Plaza jest dla nas dużym wyzwaniem jak również wyróżnieniem. W kompleksie zadbano o najwyższy standard wykończenia, zatem jest to idealne miejsce na wynajęcie biura, również jeżeli chodzi o atrakcyjną lokalizację – dodaje Dominik Pawlak z Nuvalu Polska.

Nuvalu Polska będzie odpowiadać za realizację strategii najmu i pozyskiwanie firm zainteresowanych objęciem powierzchni zarówno w części biurowej, jak i usługowej.