Nuvalu z nowym członkiem zarządu

Styczeń 25, 2016

Nuvalu Polska rozpoczyna ekspansję na rynki regionalne. Do grona wspólników firmy dołączył Marek Ciunowicz, związany z polskim rynkiem nieruchomości komercyjnych od ponad 20 lat.

Marek Ciunowicz, nowy członek zarządu Nuvalu Polska, dotychczas pełnił funkcję dyrektora regionalnego w dziale Agencji Komercyjnej Knight Frank, koordynując pracę zespołu specjalizującego się w usługach Reprezentacji Najemcy na terenie całego kraju.  Z branżą nieruchomości komercyjnych związany jest od ponad 20 lat. Przez 11 lat pełnił funkcję partnera w Colliers International Polska, współpracował także z BNP Paribas Real Estate. Był jednym z pierwszych doradców, którzy obsługiwali firmy z branży BPO/SSC w procesach poszukiwania lokalizacji biurowych.

– Nuvalu rozpoczyna proces  ekspansji na regionalne rynki biurowe. Planujemy rozwijać swoją działalność w największych miastach Polski. Wierzymy, że doświadczenie, jakie Marek wnosi do naszej firmy, pomoże nam w tym. Jednocześnie planujemy poszerzyć zakres usług świadczonych przez nasza firmę, tak by kompleksowo doradzać najemcom i właścicielom budynków biurowych w transakcjach najmu  – mówi Marcin Wasilewski  członek zarządu Nuvalu Polska.

http://www.propertynews.pl/sylwetki/nuvalu-z-nowym-czlonkiem-zarzadu,42580.html